Kosmetický salon For-best
menu

Depilace & Masáže

Depilace cukrovou pastoudepilace_cukr_pastou

Cukrová pasta Alissa Beaute je 100% přírodní, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém, proto jsou alergické reakce minimální.

Depilační cukrová pasta je depilační technika, která se připravuje na bázi starověkých receptů Blízkého východu. Skládá se ze správného poměru cukru, vody, citronové šťávy a olivového oleje. Olivový olej, který je do ní přidáván, pokožku zanechá dokonale vláčnou.

Cukrová pasta odstraňuje chloupky ve směru růstu. Nanáší se na pokožku, která se před depilací dezinfikuje tonikem, osuší, případně zapudruje pudrem. Poté se teplá cukrová pasta nanese na pokožku, pasta uvolňuje chloupky z ústí folikulu a chloupky se vytrhávají po směru růstu i s kořínky. Proto je tato depilace méně bolestivá a déle vydrží, než jiné depilační techniky.

Depilace cukrovou pastou je citlivá k pokožce. Na citlivých partiích, jako je obličej, třísla nebo podpaží nejvíce poznáte, že zčervenání pokožky zmizí velice rychle. Cukrová pasta odstraňuje chloupky pouze s odumřelými buňkami kůže, takže působí jako jemný peeling. Po cukrové depilaci se můžete opalovat již druhý den. Lze na ni přijít i s opálenou pokožku. Cukrová pasta se může nanést několikrát na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní.

Pokud máte problémy se zarůstáním chloupků, ekzémy, problémy se žilkami, je pro vás cukrová depilace ta pravá. Maminky k nám mohou přivést své dospívající dcery dříve, než si “vypěstují” pevné chloupky holením.

Depilací cukrovou pastou odstraňujeme chloupky na jakékoli části těla, depilujeme nohy, horní ret, obočí, obličej, bradu, ruce, podpaží, hýždě, záda, hrudník. Depilace cukrovou pastou nevadí ani těhotným ženám. Dle přání lze ponechat chloupky ve tvaru proužku či trojúhelníku.

Za jak dlouho chloupky zase narostou? Je to velmi individuální, záleží na hormonální aktivitě a typu chloupků. Obvykle bývá pokožka hladká 2 týdny, poté začnou chloupky vyrůstat a cca po měsíci můžete přijít znovu na depilaci. Někomu chloupky narostou po třech týdnech, jinému až po dvou měsících. Obvykle po depilaci cukrovou pastou chloupky ubývají, jsou jemnější, protože se vytrhnou i s kořínky.

Depilace teplým voskemdepilace_voskem

Depilace teplým voskem je účinná metoda, jak odstranit nežádoucí chloupky na celém těle. Od typu kůže závisí, jak dlouho pokožka zůstává hladká a hebká – průměrně 3 – 4 týdny. Při depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupků i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení.

Ještě než se do depilace pustíte, doporučuje se nechat chloupky narůst na cca. 5 milimetrů, aby se na depilační pásky zachytili skutečně chloupky všechny. Před depilací musí být pokožka čistá a suchá, není vhodné použít kosmetické přípravky jako např. tělová mléka, oleje atd., nesmí na ní být otevřené rány, ekzémy, vyrážky, lupenka, pásový opar, křečové žíly, atd. Mateřským znaménkům je nutno se při depilaci také vyhnout.

Po depilaci je třeba udělat několik kroků, tak aby se zabránilo zarůstání chloupků. Jakmile se na kůže objeví malé červené hrbolky, vězte, že přichází čas na péči po depilaci. Hrbolky jsou způsobené růstem chloupků, které jsou uvězněné pod starými kožními buňkami. Většině lidí od zarůstání spolehlivě pomůže jednoduše peelingový krém, použitý jednou nebo dvakrát týdně.

Brazilská depilace

Je novým trendem depilace. Jde o odstraňování chloupků v intimních místech – konkrétně v oblasti bikin, zadečku a spodní části s tím, že se opakuje zhruba po měsíci. Oproti běžnému holení vás tak v oblasti intimních partií nebude rozhodně obtěžovat čtyřdenní strniště.

Brazilská depilace není pouze estetickou záležitostí, je praktická i po hygienické stránce. Některé ženy rovněž poukazují na to, že se po absolvování tohoto intimního stylingu před partnerem cítí více sexy a že se jim zlepšil sexuální život.

Brazilská depilace: ano nebo ne?brazilska_depilace

Nebaví vás neustále se holit? Jednou z možností je brazilská depilace – která účinně zlikviduje všechny nepatřičné chloupky! Jen se musíte odhodlat!

Plusy a mínusy

Mínusem je strach! Když překonáte to a rozhodnete se “brazilku“ vyzkoušet, počítejte s tím, že to přirozeně chvíli bolet bude, zvlášť při první návštěvě.

Právě dlouhodobý efekt, který vede k celkovému snížení chloupků, je největším plusem.

Místo neustálého holení zajdete přibližně jednou za tři týdny ke kosmetičce, někomu vydrží depilace ještě déle. Rychlost růstu chloupků je velice individuální.

Co byste měla vědět?

Pokud jdete na brazilskou depilaci poprvé, nechte si narůst chloupky do 0,5 až 0,8 cm – ani víc ani míň. Jestliže budou příliš krátké, nepodaří se je všechny odstranit. Naopak příliš dlouhé se zase motají.

MASÁŽE

Moderní přístrojová lymfatická masáž

Lymfatická masáž, je to velice populární kosmetická metoda, která umožňuje odstraňování celulitidy a pomáhá rozproudit lymfatický systém, který je nejdůležitějším řečištěm v těle. Za pomoci lymfodrenáže se Vám zlepšuje metabolismus a vzhled pomerančové kůže. Bez námahy zbavíte své tělo toxinů a efekt uvidíte i na Vaší pokožce.

Účinky:

Lymfodrenáž není vhodná pro:

Přineste si s sebou legíny či pohodlné tepláky s ponožkami bez gumiček na převlečení do lymfodrenážních kalhot. Optimální je kúra s deseti opakováními, po kterých budou mít výsledky maximální efekt.

Ceník

Moderní přístrojová lymfodrenáž      50 min.                     399,-Kč

Moderní přístrojová lymfodrenáž     30 min.                     255,-Kč

Tady nemusíte předplácet celé kůry.  Platí se pouze záloha na jednu následující objednanou proceduru.

Mikromasáž očního okolí a rtůdollarphotoclub_18171016

Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější část celého obličeje, je moc citlivé, snadno bývá jako první poznamenáno věkem, vnější agresí či únavou. Oči prezentují naši celkovou fyzickou a duševní kondici.

Mikromasáž očního okolí a rtů zvyšuje pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje
únava, stres a toxiny. Skládá se z jemných tahů a střídání tlaku, což vede k navození relaxace, vypnutí pokožky, zrychlení metabolismu a okysličení v místě masáže. Dále pomáhá odvodu toxinů a vyživení pokožky kolem očí. Zmenšuje také velikost váčků pod očima a při pravidelné aplikaci celkově snižuje jejich výskyt.

DOBA TRVÁNÍ: 25 MIN/555,-

Francouzská akupresurní masáž obličeje, dekoltu a šíje

Akupresurní masáž obličeje je tlaková masáž, prováděná polštářky prstů. Tato techniky využívá francouzska_akupres_masazkonkrétních bodů na tváři. Masáž obličeje patří k nejlepším relaxačním masážím vůbec. Má totiž velmi pozitivní vliv na centrální nervový systém. Masáž ve vás zanechá pocit hlubokého uvolnění a zároveň vás zbaví nervového napětí.

DOBA TRVÁNÍ: 30 MIN/1255,-

Francouzská akupresurní masáž obličeje, dekoltu a šíje a speciální maska

Akupresurní masáž obličeje je tlaková masáž prováděná polštářky prstů. Tato technika využívá konkrétních bodů na tváři. Masáž hlavy a obličeje patří k nejlepším relaxačním masážím vůbec. Má totiž velmi pozitivní vliv na centrální nervový systém. Masáž ve vás zanechá pocit hlubokého uvolnění a zároveň vás zbaví nervového napětí. Při této masáži se probudí Vaše smysly, vnitřní energie a budete se cítit jako Bohyně. Plus speciální maska zanechává pleť mladší, pevnější a zářivejší.

DOBA TRVÁNÍ: 45 MIN/1355,-

Masáž rukou a regenerační zábal na suchou a popraskanou kůžikosm_osetreni_thalaso

Je příjemná zážitková masáž přinášející úlevu po celodenní námaze. Odstraňuje bolesti a preventivně působí proti vzniku různých onemocnění rukou. Dlaně jsou plné reflexních bodů a masáží tak příznivě ovlivňujeme celé tělo. Masíruje se dlaň, prsty, hřbet ruky a zápěstí.

DOBA TRVÁNÍ: 25 MIN/355,-