Kosmetický salon For-best
menu

Kosmetika

 

Kosmetické ošetření

Naší předností je individuální přístup založený na analýze pleti klienta.  Naší prioritou je, aby se klientovi dostalo nejlepší možné péče s ohledem na typ a specifika jeho pleti.  Vždy budete ošetřena kvalitní značkovou, hypoalergenní a přírodní  kosmetikou. 

V našem kosmetickém salonu NBeaute Fedorka poskytujeme rozmanitou škálu opravdu kompletní a cílené kosmetické péče pro ženy i muže, která respektuje každý stav, věk a typ pleti.  Nabízíme Vám individuální kosmetické ošetření, během kterého se Vám dostane kvalitní a profesionální péče s použitím kosmetických přípravků zvolených přímo pro Vaší pleť.  Odlíčení pleti, tonizace, peeling, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, úprava obočí, masáž obličeje, pleťová maska, závěrečná péče, to vše si u nás můžete užít.   Zárověň Vám poskytneme konzultaci týkající se domácí péče.  Kosmetické přípravky, díky kterým si budete pleť hýčkat až do další návštěvy, je možné zakoupit přímo u nás v salónu.

Ošetření kosmetikou   BIOLINE JATO

Pánské kosmetické ošetření obličeje,  šíje a dekoltu s BIOLINE JATO

Postup:

Doba trvání a cena:

Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu – Natural Balance.   Dodává pleti vitamíny, minerálni soli a okysličující aktivní látky získané z ovoce, bylin a květin.

Postup:

Doba trvání a cena:

Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu – Primaluce Exforadiance.  Exkluzivní synergie ovocných kyselin pomáhá intenzivně obnovovat pokožku a poskytuje jí mimořádný lesk, rovnoměrný, oživený a mladistvý vzhled.

Postup:

Doba trvání a cena:

Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu – DE-OX C Evolution.  Dvojitá ochrana před škodlivými vnějšími vlivy s nejvyspělejšími formami vitamínu C a víceúčelovými aktivními komplexy.

Postup:

Doba trvání a cena:

Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu – AGE BEAUTY SECRET.   Produkty s vysoce koncentrovaným přírodním kolagenem a kyselinou hyaluronovou pomahájí znovu obnovit kontury obličeje a krku, poskytují pleti mimořádný vyplňující účinek a silně jí revitalizují .

Postup:

Doba trvání a cena:

Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu – BIOLINE PURA+.  Drahocenné rostlinné účinné látky s vyvažujícím a čisticím účinkem obsažené v této linii pečují o nečistou a mastnou pleť.

Postup:

Doba trvání a cena:

Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu – Aqua +.  Ošetření s koncentríty kyseliny hyaluronové obnovují správnou úroveň hydratace pleti a dodávají jí lesk.

Postup:

Doba trvání a cena:

Kosmetické ošetření okolo očí a rtů

Profesionální ošetření pleti s vysoce revitalizační, regenerační, oživující a hydratační silou aktivních látek a se silným botox–like efektem. Hodí se pro všechny typy pleti. Ideální je na tmavé kruhy pod očima, pro ošetření zralé pleti a pro redukci vrásek a příznaků stárnutí

Výsledkem ošetření je:cisteni_pleti

Postup: 

Doba trvání a cena:

Kosmetické jasmínové ošetření obličeje 

Dopřejte si něco výjimečného. I Vy se budete cítit jako Bohyně…

Luxusní jasmínové ošetření obličeje v salonu NBeauteFedorka. Luxusní péče, jejímž základem je BIO olej získaný z květů výjimečného druhu jasmínu.

Kosmetické ošetřené obsahuje:Beauty spa woman with perfect skin

Pravý Jasmínový olej má skvělé účinky, protože napomáhá hojení a posiluje vlastní obranyschopnost pleti, desinfikuje a zabraňuje infekcím. Jasmín povzbuzuje smysly, posiluje sebevědomí a zlepšuje náladu.

Ošetření účinně zmenšuje vrásky na čele, rtech a očních partiích.

Doba trvání a cena:

Kosmetické ošetření diamantovou mikrodermabrazi

Diamantová mikrodermabraze je velmi šetrná neinvazivní přístrojová metoda k odstranění vrchní vrstvy již neživých buněk kůže. Pomocí speciálních krystalů a působení vakua dochází k odstranění odumřelých buněk a k výraznému zkvalitnění průchodnosti pokožky pro další aplikované výživné látky.
Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž, což vede k potlačení otoků, stimuluje krevní oběh a detoxikaci kůže. Účinky mikrodermabraze vedou postupně ke tvorbě nových kolagenních a elastinových vláken a tedy k žádané rejuvenaci (omlazení) pokožky.

Proč je diamantová mikrodermabraze tak oblíbená?

bkategorie-fotogalerie-diamantova-mikroderm

Účinek je viditelný již po prvním ošetření ale pro dosažení požadovaného efektu je nutné ho 3-5x opakovat. Mezi jednotlivými ošetřeními musí být pauza 7 až 10 dní

Postup:

Doba trvání a cena:

Kosmetické ošetření chemický peeling

Používá se pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentací různého původu. Spočívá v aplikaci ovocných kyselin – nejčastěji kyseliny glykolové. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové vrstvy kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek. Pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace.osetreni_whitening-2

Pro dosažení požadovaného efektu je nutné opakovat 5-8x. Mezi jednotlivými ošetřeními musí být pauza 7 až 10 dní

Postup:

Doba trvání a cena:

Kosmetické ošetření rejuvenace a omlazení

Zcela jedinečné ošetření s revitalizačním účinkem, které napomáhá k celkovému omlazení pleti a zjemnění hloubky vrásek. Stárnoucí pokožka ztrácí pružnost, pevnost a začínají se tvořit drobné vrásky, které se postupně prohlubují. Tyto změny jsou způsobeny snižující se funkcí kožní vazivové tkáně. Kosmetické ošetření rejuvenace a omlazení  umožňuje redukovat a zpomalovat proces stárnutí pleti, zlepšit kvalitu pleti i její vzhled.osetreni_dna

Postup:

Doba trvání a cena:

Kosmetické ošetření Lifting de Lux

LIFT AGE De LUX vyhladí a vypne vrásky. Pleť zanechá hebkou, vypnutou a prozářenou. Je vhodné na pleť povadající, se známkami stárnutí a s tvorbou vrásek.  Kosmetika Alissa Beaute  nabízí speciální ošetření, které nastartuje rozjasnění pleti, dodá ženám sebevědomí a pomůže rychleji problém odstranit. Díky ošetření dochází k liftingovému efektu a pleť se pak stává hladší, vypjatější, navracejí se kontury tváře, zlepšuje se povrchová textura, nerovnosti, rozšířené póry a jemné vrásky. Ošetření je alternativa botoxu.

Postup:

Doba trvání a cena:

lifting_de_lux

Kosmetické ošetření ENERGY LIFE

Vdechněte pleti nový život

Již tisíce let lidstvo využívá jedinečného přírodního zdroje, který nám dodává energii a pomáhá k „dlouhověkosti“. Tímto zdrojem je ženšen. Ženšen ze Sibiře obsažený v tomto ošetření dodává pleti všechny potřebné vitamíny, minerály a proteiny, a především energii. Celkově pleť vypíná a vyhlazuje vrásky, a to i za přispění kyseliny hyaluronové, exotické rostliny Tamarindus a vodního melounu.

Postup:

Doba trvání a cena:

Kosmetické ošetření O2 kyslíkovéenergy_life

O2 INTENSE – REVITALIZAČNÍ SÍLA KYSLÍKU – kompletní péče o pleť s unikátní formulí „kyslíku“ vyvinuta podle nejnovějších vědeckých výzkumů a s využitím přírodních aktivních látek. Kyslík je nezbytnou součástí našeho života a každé buňky lidského těla – včetně pleti. Kyslík zlepšuje kvalitu buňky, napomáhá celkové svěžesti.

Postup:

Doba trvání a cena:

Kosmetická ošetření – Derma sensitive

Ošetření pokožky se zvýšenou citlivostí a se sklonem k praskání žilek. Zaměřuje se na posílení cévních stěn a zklidnění citlivosti.osetreni_o2_kyslikove-large

Produkty linie Derma Sensititve pleť projasní, zklidní a podpoří stažení mikrokapilár.

Postup:

Doba trvání a cena:

Kosmetické ošetření Thalasso

THALASSO Beauty intenzivní ošetření, vyživující, regenerační a omlazující ošetření. Využívá především výtažky z mořských řas, které jsou energeticky nejvýznamnější rostlinou na Zemi. Mořské řasy rostou v různých hloubkách, a mají proto i různé vlastnosti. Obsahují minerální látky, stopové prvky, vitamíny a enzymy, mají výbornou schopnost odbourávat těžké kovy a řadu dalších výhod.

Postup:

Doba trvání a cena:

Pánské kosmetické ošetření

Ošetření pro muže jakéhokoliv věku.francouzska_akupres_masaz

PÁNSKÁ PLEŤ SI TAKÉ ZASLOUŽÍ PÉČI!

Právě mužům nabízíme speciální řadu pro potřeby pánské pleti. Řada obsahuje minerály a vitamíny, které dovedou zklidnit pokožku a zároveň zvyšují hydrataci a regeneraci pleti. V současné době pánská pleť potřebuje péči a ochranu.

Postup:

Doba trvání a cena:

Hloubkové čištění pleti

Ošetření ultrazvukovou špachtlí

Vhodné pro všechny věkové kategorie i pro všechny typy pleti

Ultrazvuková špachtle dnes patří mezi základní přístrojové vybavení kosmetických salónů a je výrazným pomocníkem v péči o pleť, které ocení klienti již při prvním ošetření a doslova si jej zamilují! Ultrazvuková špachtle se stává standardem při pravidelné péči o pleť ženy i muže.

Očekáváné efekty po ošetření ultrazvukovou špachtlí:

panske_osetreniKontraindikace:

Postup:

Doba trvání a cena:

Barvení řas a obočí

Řasy se barví většinou černou barvou, ale i dle přání klientky. Trvá 15 – 20 min., je vhodné přijít na službu odlíčená, vše se podstatně urychlí, ale dá se odlíčit i v salonu. Potom služba trvá 20 min. Efekt vydrží cca. 4 týdny. Většinou je to individuální.

Obočí se může barvit pouze na chloupky nebo se může probarvit až na pokožku, vše záleží na přání klientky. Barva se volí tak, aby se hodila k barvě vlasů a typu klientky. Barvení obočí trvá od 3 do 10 min. dle požadovaného efektu.

Kontraindikace:

Ošetření se může provádět samostatně nebo v rámci kosmetického ošetření.

Doba trvání a cena:

Lifting  řas

Okouzlující trvalá na řasy, buďte vždy krásná ihned po probuzení i bez ranního líčení. Natočené řasy opticky zvětší oči, prohloubí váš pohled a svůdně se prolnou do oblouku. Je vhodná pro všechny věkové kategorie. Váš pohled bude svůdný a v podobě, kterou v NBeauteFedorka vytvoříme, Vám vydrží až tři měsíce.

Doba trvání a cena:

Permanentní řasyprodluzovani_ras

Ráno stáváte již “nalíčená”, kdykoliv upravená a můžete se s nimi bezstarostně oddávat aktivitám jako je sport, sauna, bez obav z kruhů pod očima. Permanentní řasy jsou vhodné pro každodenní nošení, ale i pro mimořádné příležitosti. Aplikují se metodou “řasa na řasu” (jednotlivě, ne v trsech). Vyzkoušejte je a zvyknete si na ně pro jejich pohodlí, více než na vlastní a již víc se nemusíte líčit!

Prodloužené řasy, vydrží dva až pět týdnů. Při správné aplikaci a správné péči klientky, vydrží stejně dlouho, jako přírodní řasy. Protože řasy přirozeně vypadávají, doporučuje se doplňování prodloužení, aby řasy vypadaly stále plné. Prodloužené řasy mají trvanlivost v závislosti i na přirozeném cyklu růstu řas.

Doba trvání a cena: